Váza s motivem dívčího aktu
keramika, glazovaná, podglazurně malovaný motiv stojícího dívčího aktu černí a šedí, autor návrhu František Süsser, vtlačená značka výrobce, 40. léta 20. století, výška 35 cm, nepatrně poškozená glazura na hranách (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Váza s motivem dívčího aktu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |